» Fotografia ślubna – standardy

Fotografia ślubna – standardy

Myślę, że większość osób odwiedzających moją stronę zgodzi się ze mną, iż dobra fotografia zasługuje na dobrą oprawę i prezentację. Nie wyobrażam sobie, żeby zdjęcia zrobione w czasie Waszego ślubu trafiły do Was bez odpowiedniej korekcji barwnej i retuszu.

www.adju.pl - Niebanalna Fotografia ŚlubnaWyselekcjonowane i żmudnie przygotowane zdjęcia przekazuję na specjalnie przygotowanych płytach, z bardzo estetyczną okładką specjalnie zaprojektowaną dla Was. Taka płyta to cyfrowy negatyw, zawierający Wasze zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości, w bezstratnym formacie tiff. Ilość zdjęć zależy od tego, na który pakiet mojej oferty się zdecydujecie. Wybierając „pakiet srebrny” na płycie znajdzie się około 250 wyselekcjonowanych zdjęć. Wybierając „pakiet złoty” płyta będzie zawierać przynajmniej 350 wyselekcjonowanych zdjęć. I jak się łatwo zgadnąć, wybierając „pakiet platynowy”, płyta będzie zawierać przynajmniej wyselekcjonowanych 450 zdjęć. Dla bezpieczeństwa każda para otrzymuje dwie kopie cyfrowego negatywu (na wypadek gdyby jedna z płyt uległa uszkodzeniu).

www.adju.pl - Niebanalna Fotografia ŚlubnaAlbum ślubny stanowi dla mnie chyba najważniejszy element efektu końcowego. Poświęciłem naprawdę dużo czasu, żeby znaleźć producenta FotoAlbumów i FotoKsiążek, który sprosta moim wymaganiom. Producenta z którego jestem zadowolony udało się znaleźć aż na Podkarpaciu, faktem jest, że albumy wychodzące spod jego ręki są naprawdę genialne. Jakość wykonania, ogromne możliwości w personalizacji każdego albumu, są wielkim atutem, który trzeba traktować z uznaniem. Tanie albumy produkowane przez zwinne chińskie rączki i sprzedawane w sklepach nie przetrwają próby czasu w przypadku albumu ślubnego. Album w którym przekażę Wam zdjęcia z Waszego ślubu to gwarancja wspaniałej pamiątki na dłuuugie lata. Zanim album trafi w Wasze ręce, będziecie mogli na podstawie wzornika wybrać materiał pokrywający okładkę, jego fakturę i kolor. Dodatkowo będziecie mogli zadecydować o wykończeniach albumu, takich ja: okucia, gąbka uszlachetniająca okładkę, okienka ze zdjęciami ozdabiającymi frontową okładkę.

www.adju.plW zależności od tego który pakiet wybierzecie, finalnie przekażę Wam różne postacie albumu, które różnią się od siebie techniką wykonania oraz formatem. Dla pakietu srebrnego przewidziana jest FotoKsiążka w formacie 20cmx30cm, zapakowana w stylowe pudełko chroniące album. FotoKsiążka jest produktem drukowanym za pomocą najlepszej na świecie maszyny do druku cyfrowego marki Xerox. Aby uzyskać wysoką jakoś wydruku, do produkcji FotoKsiążki używany jest wysokiej jakości papier o gramaturze 300 g/m2, co gwarantuje jakość identyczną jak w przypadku ekskluzywnych albumów o malarstwie. Jeżeli Wasz wybór padnie na pakiet złoty lub pakiet diamentowy, zdjęcia otrzymacie w tzw. FotoAlbumie. FotoAlbum to produkt ekskluzywny, stworzony z myślą o naszych najbardziej wymagających Klientach.Otwierane na płasko rozkładówki naświetlane są na papierze fotograficznym na fotolabie japońskiej marki Noritsu HD, grubość kart to aż 800 g/m2. Zachęcam bardzo do spotkania ze mną i zobaczenia moich FotoKsiążek i FotoAlbumów na własne oczy, tak aby można było docenić ich jakość i kunszt wykonania. Wystarczy się tylko w dowolny sposób ze mną skontaktować i umówić na spotkanie. Postaram się zawsze znaleźć czas, aby doradzić i opowiedzieć o swojej ofercie.

www.ajdu.plDo Waszej dyspozycji zostanie też uruchomiona internetowa galeria ze zdjęciami, tak aby każdy z Waszych gości mógł wspominać Wasz ślub i cieszyć się powstałymi zdjęciami. W czasach kiedy właściwie każdy posiada komputer z dostępem do internetu, jest to najłatwiejszy sposób udostępnia zdjęć do oglądania. Oczywiście na życzenie galeria może być zabezpieczona hasłem, tak aby dochować Waszej prywatności. Galeria jest utrzymywana na moim serwerze przez minimum 1 rok. W praktyce ten okres jest dużo dłuższy i zwykle wynosi około 3 lat. Galeria posiada przejrzysty i wygodny interfejs, umożliwiający manualne, jak i automatyczne przeglądanie zdjęć (slideshow).

© Niebanalna Fotografia Ślubna - www.ajdu.pl | Wszystkie zdjęcia znajdujące się na tej stronie sa chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autora strony. Up