» Portfolio

Młoda Para: Agata i Szczepan
Miejsce Ślubu: Czechowice-Dziedzice
Termin 09.2016

Życie pisze różne scenariusze :) Aby wybrać się z aparatem na ślub do Czechowic, wpierw musiałem pojechać na „koniec świata”. To właśnie w bieszczadzkim schronisku w Łupkowie, zwanym też Schroniskiem na Końcu Świata poznałem Agatę i Szczepana. Szybko okazało się, że nadajemy na podobnych falach i mamy podobne zainteresowania. Po kilku latach znajomości, otrzymałem okazję fotografowania Ich najważniejszego dnia w życiu.

View pictures

Młoda Para: Małorzata i Patryk
Miejsce Ślubu: Płock
Termin 09.2014

Ślub Małgosi i Patryka, był imprezą która musiała się udać, bo była zorganizowana według wypróbowanego scenariusza. Kilka lat wcześniej praktycznie w identycznych okolicznościach (jesień, ślub w płockiej farze, wesele w Hotelu Tumskim) dane mi było robić zdjęcia u Ani – starszej siostry Małgosi. Dlatego też jadąc do Płocka spodziewałem się pięknego ślubu, rewelacyjnego wesela, no i oczywiście ciekawych zdjęć. Oczywiście nie zawiodłem się ;)

View pictures

Młoda Para: Anna i Józef
Miejsce Ślubu: Poronin
Termin 10.2013

Długo czekałem na okazję, aby móc wykonać reportaż ślubny z pięknego góralskiego wesela. Kiedy nadarzyła się taka okazja, musiałem oczywiście z niej skorzystać. Kolorowe ludowe stroje, góralskie śpiewy i ponad trzy setki uśmiechniętych od ucha do ucha gości… takie było wesele Anny i Józefa. Po tym co zobaczyłem i czego doświadczyłem, z chęcią powrócę z aparatem pod Giewont… choćby zaraz.

View pictures

Młoda Para: Olga i Kamil
Miejsce Ślubu: Żyrardów
Termin 08.2013

Moja obecność na ślubie Olgi i Kamila była właściwie naturalną koleją rzeczy (wcześniej dane mi było robić zdjęcia na ślubie starszej siostry Olgi i współpraca ta ułożyła się wzorowo). Przyznam szczerze, że dawno nie miałem okazji pracować z tak sympatyczną i roześmianą parą. Szczery, niewymuszony uśmiech nie schodził Oldze i Kamilowi z ust podczas całego ślubu i pleneru (co chyba widać na zdjęciach). Plener powstał w Warszawie w pewne sierpniowe popołudnie… prawdopodobnie najcieplejszy dzień 2013 roku. Warunki do fotografowania ekstremale… ale daliśmy radę!

View pictures

Młoda Para: Ewelina i Alberto
Miejsce Ślubu: Łyse k. Myszyńca
Termin 09.2012

Ślub jak na warunki polskie dosyć egzotyczny, bo Alberto to rodowity Brazylijczyk (Ewelina oczywiście jest Polką). Dosyć ciekawa jest też historia tej oto pary – dziewczyna z Żyrardowa poznała chłopaka z Ameryki Płd. w Brukseli… ślub zaś dla odmiany odbył się na granicy Mazowsza i Kurpiów. Malownicze krajobrazy okolic Myszyńca, Kadzidła i Łysych pozostaną mi na długo w pamięci. Ewelina i Alberto wybrali ostatecznie Amerykę Południową, aktualnie mieszkają w Brazylii, 400km na południowy zachód od Sao Paulo.

View pictures

Młoda Para: Katarzyna i Patryk
Miejsce Ślubu: Warszawa
Termin 07.2011

Ślub Katarzyny i Patryka był dużą porcją nowych doświadczeń na mojej fotograficznej drodze. Pierwszy raz miałem okazję podziwiać ceremonię zaślubin pary Zielonoświątkowców, pierwszy raz widziałem ceremonię z tak rozbudowaną częścią muzyczną. Przyznam szczerze, że realizowanie tego zlecenia było dla mnie dużą przyjemnością… uśmiechnięte twarze, ciekawa sceneria, no i ta muzyka!

View pictures
© Niebanalna Fotografia Ślubna - www.ajdu.pl | Wszystkie zdjęcia znajdujące się na tej stronie sa chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autora strony. Up