» Fotograf

Fotograf

Marcin Gmurek  - www.ajdu.plMoje usługi nie są najtańsze ani najlepsze, nie jestem też fotografem z dziada, pradziada… mój dziadek był hydraulikiem a babcia gospodynią domową. W młodości nigdy nie przypuszczałem, że stanę się zawodowym fotografem, będąc małym chłopcem chciałem zostać strażakiem albo kierowcą rajdowym. Stało się zupełnie inaczej niż to sobie zaplanowałem, ponieważ pod koniec szkoły podstawowej fotografia jako hobby pochłonęła mnie bez reszty.

Po zakończeniu nauki w liceum, naturalną koleją rzeczy stały się więc studia fotograficzne. Z maturą w ręku zapukałem do drzwi Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, gdzie wykształcono moją fotograficzną wrażliwość i osobowość. Po sześciu latach nauki obroniłem fotograficzną pracę magisterską na 5+ , za którą zostałem nagrodzony specjalnym wyróżnieniem przez Prezydenta Łodzi – Jerzego Kropiwnickiego.

Od zakończenia studiów pracuję na własny rachunek, prowadząc firmę w branży fotograficznej. Wykonuję różne zlecenia fotograficzne, współpracując z celebrytami, dużymi firmami, czy osobami prywatnymi. Ważny epizod mojego życia stanowi najstarsza i największa fotogaleria w polskim internecie –  onePhoto.net , której przez kilka lat byłem Redaktorem Naczelnym i którą z pasją kierowałem. W wolnych chwilach nadal fotografuję hobbystycznie, czego efekty można zobaczyć na mojej prywatnej stronie: www.wallson.pl

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z właściwym sobie zaangażowaniem. Nie będę pisać wytartych frazesów że fotografowanie to moja pasja i życiowe powołanie… widać to na zdjęciach które są w galeriach. Bez zażenowania czy wstydu mogę stwierdzić, że nie przepracowałem ciężko ani jednego dnia w swoim życiu… wszystko co do tej pory zrobiłem to była czysta przyjemność. Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować… wystarczy kliknąć ten link.

© Niebanalna Fotografia Ślubna - www.ajdu.pl | Wszystkie zdjęcia znajdujące się na tej stronie sa chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autora strony. Up